Човек чете в библиотеката

„Ние четем!“

Описание

Наслаждавайки се на литературата заедно: Четем кратки текстове и стихотворения и обсъждаме впечатленията, възприятията и въпросите си в спокойна атмосфера. „Четем!“ е вдъхновено от метода „Споделено четене“. Фокусът е върху удоволствието от четенето. По този начин могат да се разгърнат успокояващите и възстановителни ефекти на литературата.

Тази оферта е отворена за всички, които биха искали да преоткрият ентусиазма си към литературата по този начин. Не се изискват предварителни познания по литература.

Моля, обърнете внимание, че броят на местата е ограничен.

Къде и кога

Вт, 15.10.2024, 16:00 - 17:00
Централна библиотека
Стая Фридо-Лампе, над 1-вия етаж в залата на стената

Безплатно събитие